Оролцох багийн жагсаалт

Оролцох нийт багийн жагсаалт Харуул Занги 2017

Бүртгэлээ идэвхжүүлсэн огноогоор нь эрэмбэлж жагсаав. Бүртгэл үргэлжилж байна.
нийт 0 баг бүртгүүлсэн байна.


Жагсаалт

# Багийн нэр Ахлагч Гишүүд
1 Хувийн сургууль battur margad, barsbold
2 23 сургууль Оюунгэрэл Ариунболд, Амин-Итгэл, Нямбаяр
3 11-р сургууль /Kein~Witz/ Э. Пунцагдаш Саруул, Номуунбилэг, Итгэл
4 23-r surguuli Oyungerel Frost, Berkit, Dirty one
5 61 Б.Бат-Эрдэнэ И.Энхбаатар Г.Батсүх А.Тамир
6 61-2 Д.Чойжилсүрэн У.Мөнгөншагай Д.Мөнхжин Г.Анхбаяр
7 61-3 Merce Naruto, Sakura, Sasuke
8 LOGIC Zoljargal asd,dsa,afk
9 Khan3 AE/AE KUNZ, DW OK
10 11r Surguuli Б. Ган-Эрдэнэ Medikka, PickleRick, Kido
11 11-р сургууль Э. Пунцагдаш Хангал, Төвшөө, Раагий
12 23r surguuli Oyungerel batnaidan, esuhei, chintulga
13 Олонлог төв Алтантөр Flame, Monbeast, Sonofbash
14 Олонлог төв - 2 Алтантөр SLNGod, Kamikaze, Timmy
15 11-р сургууль 2 Санчир Итгэл, Төгөлдөр
16 IKF13 Бүрнээ Uunza,Naba,Dorjo
17 23 Oyun-gerel Өлзийдэлгэр,Наймангал,Дэлгэржаргал
18 We bare bears Bears Icebear , Panda , Grizzly
19 Олонлог төв - 3 Алтантөр Kazma, PoloPolo, JabberWock
20 23 дугаар сургууль Э.Шинэхүү Д.Санчир, О.Тэмүүлэн, Г.Төрмөнх
21 OITS samdan tugs
22 Шилдэг бүрэн дунд сургууль Мандхай Энгүнзаяа Билгүүн Дэлгэрхүү
23 97 Blackmore Hawk, Lego
24 11-р сургууль ~ /Dream4Lyf/ Пунцагдаш MaRa, SasukeUchiha, Tuugu
25 Сант mef summit, larimda
26 Шинэ монгол jaka alisa, eclipse
27 6р сургуул Нямзориг Тэмүүлэн Ч Сонинбат З.Анхбаяр
28 87 Пүрэвсүрэн 1, 2, 3
29 11-р сургууль /LizardSquad/ Э. Пунцагдаш Anubis,Sobek,Osiris
30 School23 Oyungerel Dulguun, Bilguun, Telmuun
31 Эрдмийн Өргөө Наран-Эрдэнэ Mr.Robot, Elliot, Tyrell
32 МХТС Delgermurun Dorjoo,Solongo
33 Шилдэг Maagii ZMR Shack SuMail
34 23-р сургууль (DreamTeam) Оюунгэрэл Баясгалан Энхбаяр Аяана
35 4-р сургууль Мөнх-Эрдэнэ Энх-Орчлон Удвал Мөнх-Эрдэнэ
36 45 Наран- Эрдэнэ Мөнхтулга, Сүхбат, Уламсайхан
37 84сургууль Дөлгөөн Мм
38 9-р сургууль Мэндсайхан Цолмонбаяр, Чинбат, Пүрэвдэлгэр
39 Айраг Ебс Мөнхзул Хуйлдар Гандиймаа
40 97-р сургууль Алтанбагана Мөнхбилгүүн, Бат-Орших
41 74 сургууль sersendagva Gomboo,monkhtuul,bilegjargal
42 Эрдэнэт цогцолбор 1р сургууль дашзэвэг/гантуяа Чинзориг , Сүхбат
43 33 Сургууль Эрдэнэ - Очир /Мөнхбат Юүлий Эрдэнэ - Очир Хан Эрдэнэ
44 Erdmiin urguu - 2 Naran-Erdene Android, Autobot, Anderson
45 Erdmiin urguu - 3 Naran-Erdene Cobbra, Exploitator, AirHacker
46 2-r surguuli usuhbayar davaadorj erdenedorj suhbat
47 Olonlog.exe Zorigt Samsung, user00018
48 Olonlog.exe EBS Zorigt CyberDoctorS, Samsung, user00018
49 Орхон-Эмпати Мэнджаргал 1 2 3
50 Номгон ахлах сургууль Бүрэнбаяр Энхбаясгалан, Ганбаатар
51 11-р сургууль /Shinetakunai/ Пунцагдаш Maverick, Kim Chin Gun, CaptainMongolia
52 111 Халиун Буянтогтох, Тэмүүлэн, Саруул-Эрдэнэ
53 Olonlog.exe EBS2 Zorigt user0001, user0002, user0003
54 13 Бүрэнцогт Балдорж Лхагвасайхан Тэмүүжин